malastandardduza
Start
Spotkanie informacyjne w LGD PDF Drukuj Email

W dniu 10.04.2017 w siedzibie LGD Pałuki – Wspólna Sprawa odbyło się spotkanie informacyjne dla jednostek samorządu terytorialnego, jednostek organizacyjnych, sołtysów, szkół, organizacji pozarządowych oraz KGW z terenu powiatu żnińskiego. Spotkanie poprowadziła Wiceprezes Zarządu LGD Pani Ilona Przychocka, pracownicy biura LGD oraz zaproszeni goście. Omówiono projekty planowane do realizacji przez LGD na terenie powiatu żnińskiego, planowane konkursy LGD w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju, projekt współpracy z Lokalnymi Grupami Działania z terenu Kujaw i Pałuk, V Pałucki Festyn Ludowy w Janowcu Wielkopolskim, kolonie dla dzieci z młodzieży, ofertę koncertową Orkiestry Moderato oraz konkurs „Pałuki – Wspólna Sprawa” z okazji 10-lecia LGD. Dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy do współpracy.

informacyjne1 informacyjne2 informacyjne3

 
VII Powiatowe Prezentacje Stołów Wielkanocnych PDF Drukuj Email

6 kwietnia 2017r. przedstawiciele Zarządu i biura LGD wzięli udział w VII Powiatowych Prezentacjach Stołów Wielkanocnych, które odbyły się w Janowcu Wielkopolskim. Stoły bogato zastawione zaprezentowało 5 gmin z terenu Powiatu Żnińskiego: Barcin, Gąsawa, Janowiec Wielkopolski, Rogowo i Żnin. LGD Pałuki - Wspólna Sprawa było fundatorem nagród, które Kołom Gospodyń Wiejskich wręczyła Wiceprezes Zarządu Pani Eliza Reszka.

stoly5 stoly8 stoly9

 
Cuda - wianki na warsztatach z LGD PDF Drukuj Email

5 kwietnia 2017r. w siedzibie LGD Pałuki - Wspólna Sprawa dzieci z obszaru LSR tworzyły ozdoby wielkanocne na warsztatach pod okiem instruktora. Podczas twórczego popołudnia powstały wielkanocne zające, wianki na drzwi i kolorowe pisanki. Uczestnicy warsztatów zabrali wykonane ozdoby do swoich domów. Dziękujemy małym rękodzielnikom za przybycie i czynny udział w warsztatach.

wielkanoc17 wielkanoc9 wielkanoc1

 
Zawiadomienie o wynikach wyboru i oceny operacji Rady LGD - konkurs nr 3/2017 PDF Drukuj Email
środa, 05 kwietnia 2017 09:14

W wyniku przeprowadzonej procedury wyboru i oceny operacji złożonych w biurze LGD w odpowiedzi na konkurs nr 3/2017 na działanie w zakresie „Budowa i przebudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Rada LGD Pałuki - Wspólna Sprawa podjęła decyzję o rozdysponowaniu środków z naboru w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

DO POBRANIA:

1. Lista operacji zgodnych z ogłoszeniem naboru wniosków o przyznanie pomocy oraz zgodnych z LSR,

2. Lista operacji wybranych,

3. Protokół z posiedzenia Rady LGD dotyczącego oceny i wyboru operacji,

4. Wzór protestu.

 
Posiedzenie Rady LGD PDF Drukuj Email

30 marca 2017 odbyło się posiedzenie Rady LGD Pałuki - Wspólna Sprawa w sprawie oceny i wyboru operacji do realizacji w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w zakresie budowy i przebudowy infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej na obszarze LSR objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

rada infrastruktura1 rada infrastruktura2 rada infrastruktura3 rada infrastruktura4

 


Strona 4 z 97
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail:  lgd-paluki@wp.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

© 2009-2016 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa