malastandardduza
Start
Zapraszamy na szkolenie PDF Drukuj Email

W związku z zakończonym etapem weryfikacji wniosków o przyznanie pomocy w zakresie podejmowania działalności gospodarczej oraz koniecznością złożenia do Urzędu Marszałkowskiego wniosku o wypłatę pierwszej transzy pomocy zaproszamy beneficjentów z naboru 1/2017 na szkolenie z zasad wypełniania wniosku o wypłatę pierwszej transzy pomocy oraz omówienia załączników do ww. wniosku. Szkolenie, odbędzie się 31 lipca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w biurze Lokalnej Grupy Działania Pałuki – Wspólna Sprawa w Żninie przy Placu Działowym 6.

 
KOMUNIKAT PDF Drukuj Email
czwartek, 27 lipca 2017 13:08

Informujemy, że w związku z problemami technicznymi część artykułów na stronie internetowej jest niewidoczna. Trwają prace nad usunięciem usterki. Sukcesywnie będziemy uzupełniać brakujące dane. Za utrudnienia przepraszamy!

 
Rekrutacja do projektu "Czas na aktywność" PDF Drukuj Email

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w szkoleniach i stażach zawodowych!!!

CO ZYSKASZ?
! nowe kwalifikacje zawodowe
! praktykę w wyuczonym zawodzie – staż zawodowy
! wsparcie doradcy zawodowego i pośrednika pracy w zakresie poszukiwania zatrudnienia

Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń zawodowych, które pozwolą Ci na zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych.

Zgłoś się i powiedz jakie szkolenie Cię interesuje – my powiemy Ci czy jesteśmy w stanie je zrealizować!!!

ZAPRASZAMY

SKM C224e17072712100 0001

 
Zapraszamy wystawców i kapele na V Pałucki Festyn Ludowy PDF Drukuj Email

komunikat festyn Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa w Żninie zaprasza wystawców, twórców, rękodzielników i producentów do zaprezentowania swoich stoisk na V Pałuckim Festynie Ludowym, który odbędzie się 11 czerwca 2017 r. na Stadionie Miejskim w Janowcu Wielkopolskim (Powiat Żniński). Wydarzenie potrwa od godz. 13:00 – 19:30. Festyn zakończymy koncertem.
W programie m. in. stoiska rzemieślnicze prezentujące sztukę ludową, kiermasz wyrobów ludowych, pokazy prac na dawnych sprzętach, przegląd kapel i zespołów ludowych, konkurs dla przedszkolaków oraz konkursy dla publiczności z cennymi nagrodami. Dla zwycięzcy przeglądu kapel i zespołów ludowych organizator przewiduje nagrodę pieniężną. Festyn przyciąga licznych twórców i wystawców ludowych nie tylko z terenu województwa kujawsko-pomorskiego prezentujących tradycyjne wyroby rzemieślników, producentów tj. hafty, rzeźbę, obrazy, wyroby z gliny, wikliny i wiele innych. Festyn cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców powiatu żnińskiego i turystów. Jest to barwne i tętniące życiem wydarzenie. Zapraszamy wystawców i kapele do zgłaszania swojego uczestnictwa przez formularz zgłoszeniowy, który należy odesłać na adres: LGD Pałuki - Wspólna Sprawa, Plac Działowy 6, 88-400 Żnin lub mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Formularz dostępny jest na stronie www.lgd-paluki.pl w zakładce Pałucki Festyn Ludowy.

 
Zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie networkingowe PDF Drukuj Email

Informujemy, że w dniu 22 marca 2017 r. o godz. 15:00 w siedzibie LGD Pałuki- Wspólna Sprawa przy Placu Działowym 6 w Żninie odbędzie się spotkanie networkingowe dla przedsiębiorców połączone z miniwykładami. Spotkanie będzie również okazją do otwarcia oddziału Kancelarii Adwokackiej w Żninie. Podczas spotkania zostaną przeprowadzone cztery 10-minutowe wykłady na tematy związane z dochodzeniem roszczeń w transakcjach handlowych; zmianami w prawie pracy; odpowiedzialnością karną skarbową przedsiębiorców oraz przekształceniami podmiotów gospodarczych. Wykłady poprowadzą adwokaci wchodzący w skład Konsorcjum Adwokackiego - mec. Karolina Korkowska-Krokos, mec. Dawid Krzyżanowski, mec. Aleksander Domek i mec. Piotr Buczkowski. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie 609-996-155 lub drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 20.03.2017r.

 


Strona 9 z 100
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail:  lgd-paluki@wp.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa