malastandardduza
Start
Tworzyliśmy ozdoby świąteczne w LGD PDF Drukuj Email

ozdoby22 W dniu 12 grudnia 2016r. "Warsztaty tworzenia ozdób świątecznych" w LGD Pałuki - Wspólna Sprawa przeniosły nas w świąteczny czas. Dzieci w skupieniu wykonywały ozdoby pod okiem pani Agnieszki Marek oraz rodziców. Nuciły przy tym  kolędy i zajadały pierniki. Wszystkie wykonane ozdoby zabrały do swoich domów. Dziękujemy za przyjęcie  naszego zaproszenia i do zobaczenia już wkrótce!

 ozdoby11 ozdoby17

 

 

 
Rada LGD przygotowuje się do oceny wniosków PDF Drukuj Email
W dniu 10 grudnia 2016r. w siedzibie LGD Pałuki ? Wspólna Sprawa odbyło się szkolenie dla Członków Rady LGD w zakresie weryfikacji wstępnej złożonych wniosków, oceny zgodności z ogłoszeniem o naborze wniosków, zgodności z Lokalną Strategią Rozwoju oraz oceny według kryteriów lokalnych wyboru operacji. Spotkanie otworzyła Wiceprezes Eliza Reszka, a poprowadziła pracownik biura LGD Magdalena Petrykowska.
 szkolenie rada1 radalgd2 radalgd4
 
 
 
Podsumowanie akcji Szlachetna Paczka 2016 PDF Drukuj Email

W sobotę 10 grudnia 2016r. podczas Finału akcji Szlachetna Paczka 2016r. przekazaliśmy wolontariuszom rejonu Żnin pomoc przygotowaną przez Stowarzyszenie LGD Pałuki - Wspólna Sprawa. Dziękujemy wszystkim, którzy współtworzyli z nami świąteczne prezenty: Zarządowi, Radzie LGD, członkom organizacji, pracownikom Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żninie, panu listonoszowi, przedsiębiorcom, Gazecie Pomorskiej, Bartkowi i Tomaszowi oraz wszystkim anonimowym osobom, które zasiliły naszą puszkę i przekazały dary materialne. W przekazanej pomocy znajdowały się: żywność trwała, słodycze, środki higieny, chemii gospodarczej, pościele, poduszka, koc, ubrania, suplementy dla seniorów, książki, mikrofala oraz żelazko. Zebraliśmy kwotę: 651,02 zł. Wartość przygotowanej paczki 1600 zł. Pomoc trafiła do seniorów. Bez Was wszystkich ta akcja by się udała. Dziękujemy! 

szp44 szp1 szp2 szp3 

 
Zapraszamy na szkolenie z wypełniania BIZNESPLANU PDF Drukuj Email

SCMF30-1161208165200 0001

 
Za nami szkolenia z zasad przyznawania pomocy PDF Drukuj Email

W dniach 5 i 7 grudnia 2016r. pracownicy LGD Pałuki - Wspólna Sprawa przeprowadzili szkolenia z zasad przyznawania pomocy w ramach środków LSR oraz wypełniania dokumentów aplikacyjnych wraz załącznikami dla osób fizycznych, planujących uruchomić działalność gospodarczą oraz mikro i małych przedsiębiorców, planujących rozwinąć swoje firmy. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem. Jest w naszym obszarze grono osób, które będą aplikować o środki LSR do Lokalnej Grupy Działania. Pierwsze nabory ogłosimy jeszcze w grudniu. Dziękujemy Państwu za liczny udział w szkoleniach i doradztwie. Zachęcamy do kontaktu z biurem LGD oraz za pośrednictwem strony www. i portalu FB. Doradztwa udzielamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 w biurze LGD Pałuki, przy Placu Działowym 6.  

szkolenie1  szkolenie2  szkolenie3  szkolenie4  szkolenie5

 


Strona 10 z 96
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail:  lgd-paluki@wp.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa