malastandardduza
Start
Konkurs fotograficzny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 28 maja 2018 13:00

„NA PAŁUKACH ŁAPIĘ CHWILE I ZATRZYMUJE CZAS W OBIEKTYWIE”

Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa ogłasza otwarty konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu żnińskiego, w szczególności Gminy Żnin, promujący walory krajobrazowe i turystyczne regionu Pałuk.

Celem konkursu jest:
- upowszechnienie walorów turystyczno-krajoznawczych Regionu Pałuk wśród dzieci i młodzieży,
- promocja obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju (LSR),
- pobudzenia zainteresowania obszarem objętym LSR,
- promowanie wypoczynku na łonie natury,
- aktywizacja lokalnej społeczności.

Termin składania prac:
28.05.2018r. do 31.08.2018r. do godz. 16:00

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Lokalnej Grupy Działania Pałuki – Wspólna Sprawa, Plac Działowy 6, 88-400 Żnin, tel. 609-996-155 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Organizacja konkursu współfinansowana jest ze środków Gminy Żnin pozyskanych przez LGD Pałuki – Wspólna Sprawa w ramach otwartego konkursu ofert.

Konkurs Fotograficzny - Plakat

Regulamin konkursu fotograficznego

Karta zgłoszenia - konkurs fotograficzny

 
Zaproszenie na posiedzenie Rady LGD Pałuki - Wspólna Sprawa PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 maja 2018 11:18
Na podstawie § 6 Regulaminu Rady Lokalnej Grupy Działania Pałuki - Wspólna Sprawa, Przewodnicząca Rady LGD Pałuki - Wspólna Sprawa zwołuje posiedzenie Rady LGD Pałuki - Wspólna Sprawa na dzień 04.06.2018r. o godz. 15:00 w sprawie dokonania uzupełnień do naboru nr 1/2018 w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w zakresie promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020, na wezwanie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.
 
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY w związku ze zmianą przepisów o ochronie danych osobowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 25 maja 2018 19:38

W związku z wejściem w życie Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) przekazujemy Państwu najważniejsze informacje dotyczące Państwa danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem który decyduje o celach i sposobach przetwarzania owych danych jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Pałuki-Wspólna Sprawa”.

W przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Państwa danych osobowych, prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, to jest Panią Weroniką Pochylską – nr tel. 530 317 783 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dane będą przetwarzane w celach:
- związanych z realizacją celów statutowych Stowarzyszenia w stosunku do swoich członków;
- związanych z procesami rekrutacji kandydatów na pracowników;
- związanych z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej;
- związanych z realizacją projektów i wdrażaniem Lokalnej Strategii Rozwoju.

Przetwarzanie danych osobowych osób fizycznych przez nasze Stowarzyszenie opiera się na:
- usprawiedliwionym interesie Stowarzyszenia jako administratora danych (np. związanym z realizacją celów statutowych Stowarzyszenia)
- zgody
- wykonania zawartej umowy
- obowiązków wynikających z prawa (np. prawa podatkowego lub przepisów o rachunkowości).

Czas, przez jaki możemy przetwarzać dane osobowe, jest uzależniony od podstawy prawnej stanowiącej legalną przesłankę przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie. Stosownie do tego informujemy, że:
1) w przypadku, gdy Stowarzyszenie przetwarza dane osobowe na podstawie zgody, okres przetwarzania trwa do momentu wycofania tej zgody przez użytkownika;
2) w przypadku, gdy Stowarzyszenie przetwarza dane osobowe na podstawie uzasadnionego interesu administratora danych, okres przetwarzania trwa do momentu ustania ww. interesu lub do momentu wniesienia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą, dalszemu takiemu przetwarzaniu – w sytuacjach, gdy sprzeciw taki zgodnie z przepisami prawa przysługuje;
3) przypadku, gdy Stowarzyszenie przetwarza dane osobowe, ponieważ jest to konieczne z uwagi na obowiązujące przepisy prawa, okresy przetwarzania danych w tym celu określają te przepisy;
4) w przypadku braku konkretnych wymogów prawnych lub umownych, podstawowy okres przechowywania danych w przypadku zapisów i innej dokumentacji dowodowej sporządzonej w trakcie wykonywania umowy maksymalnie 10 lat.

Odbiorcami Państwa danych mogą być:
1. Instytucje wdrażające,
2. Grantodawcy,
3. Podmioty, z którymi Stowarzyszenie ma zawartą umowę o powierzenie przetwarzania danych osobowych,
4. Urzędy i instytucje.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Poprawiony: poniedziałek, 02 lipca 2018 10:46
 
Dwa hokejowe rekordy Polski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 25 maja 2018 19:08

Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa już po raz VI organizuje Pałucki Festyn Ludowy. W tym roku organizacja będzie obchodzić 10-lecie swojego istnienia, dlatego tegoroczna edycja znanej i lubianej przez mieszkańców zabawy będzie rekordowa! Ponadto, w ramach wydarzenia będzie świętowany Gminny Dzień Dziecka.

Główną atrakcją organizowanego wydarzenia będzie próba ustanowienia podwójnego Rekordu Polski. Mieszkańcy Gąsawy i okolic staną przed szansą oddania największej ilości strzałów na bramkę hokejową, a bramkarz będzie miał szansę powalczyć o rekord w kategorii: największa liczba obronionych strzałów na bramkę pod rząd.

Bicie rekordu zainicjuje przedstawiciel Lokalnej Grupy Działania Pałuki – Wspólna Sprawa, natomiast pierwszym obrońcą gąsawskiej bramki hokejowej zostanie przedstawiciel Gminy Gąsawa.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu! 

Więcej informacji: https://biurorekordow.pl/event/vi-palucki-festyn-ludowy/

Organizator: LGD Pałuki - Wspólna Sprawa

https://biurorekordow.pl/

Dwa hokejowe rekordy

 

 
Zapraszamy na szkolenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 23 maja 2018 07:16

Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa zaprasza na bezpłatne szkolenie dla mieszkańców i przedstawicieli organizacji pozarządowych z powiatu żnińskiego zainteresowanych złożeniem wniosku o powierzenie grantu w zakresie:
Wzmocnienie kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, a także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych.

Szkolenie odbędzie się 28 maja 2018r. o godz. 10:00 w siedzibie LGD Pałuki – Wspólna Sprawa, Plac Działowy 6, 88-400 Żnin.

Zapisy na szkolenie przyjmowane są do 25 maja 2018r. tel. 609-996-155 lub e-mail: lgd-paluki.pl

Szdkolenie Granty

Poprawiony: środa, 23 maja 2018 07:31
 


Strona 10 z 123
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa