malastandardduza
Start
Otwarte konkursy ofert PDF Drukuj Email

Informujemy, że Starostwo powiatowe w Żninie ora Urząd Marszałkowski ogłosiły otwarte konkursy na realizację zadań publicznych w 2012 roku. Jest to szansa dla stowarzyszeń na pozyskanie dodatkowych środków na realizowane przedsięwzięcia. W dniu 5.01.2011 pracownicy LGD uczestniczą w szkoleniu dla organizacji pozarządowych z zakresu pozyskiwania dotacji. Przedstawią też ofertę LGD.

 Zachęcamy do składania ofert. W dniu 17 stycznia będzie możliwość skonsultowania ofert z Panią Anna Szmyd z ROEFS w Bydgoszczy oraz Dyrektorem biura LGD Weroniką Pochylską. Zapraszamy od godz. 13.00. Prosimy o wcześniejsze umówienie się pod nr. tel. 52 30 20 747 lub e-mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 
Aktualizacja LSR PDF Drukuj Email

Zapraszamy członków LGD i Beneficjentów do zgłaszania propozycji zmian Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Pałuki - Wspólna Sprawa. W lutym planujemy przeprowadzenie warsztatów dotyczących zmian w zakresie kryteriów oceny oraz limitów środków na poszczególne działania. Prosimy o zgłaszanie propozycji do końca stycznia na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub w biurze LGD. W roku bieżącym zostaną ogłoszone ostatnie konkursy z zakresu wdrażania LSR i mamy nadzieję, ze Państwa uwagi i współpraca nad aktualizacją dokumenty pozwoli na zrealizowanie celów operacji a wszyscy chętni otrzymają dofinansowanie. 

 
Spotkanie informacyjne w Barcinie PDF Drukuj Email
wtorek, 09 marca 2010 11:11

W czwartek 11 marca o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej nr 6 Urzędu Miejskiego w Barcinie odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania za pośrednictwem LGD Pałuki – Wspólna Sprawa.

Więcej…
 


Strona 95 z 95
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail:  lgd-paluki@wp.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

© 2009-2016 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa