malastandardduza
Start
Zapraszamy na II Piknik Ledera! PDF Drukuj Email
Jeszcze kilka dni potrwa zbieranie zgłoszeń ‚ na II Piknik Leader, który w tym roku organizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Czarnoziem na Soli odbędzie się w Parku przy Pałacu w Kobylnikach (gmina Kruszwica) 23 czerwca (sobota).
Piknik będzie świetną okazją do spotkania i integracji członków Lokalnych Grup Działania i pracowników Urzędu Marszałkowskiego oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z województwa kujawsko-pomorskiego.

Zgłoszenia przyjmujemy w biurze LGD.

 
Zapraszamy na bezpłatne doradztwo! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Weronika Nowak   

Lokalna Grupa Działania Pałuki ? Wspólna Sprawa informuje, że prowadzi bezpłatne doradztwo w zakresie możliwości pozyskania dofinansowania ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w latach 2007 ? 2013, zasad realizacji i rozliczania projektów dofinansowanych. Z doradztwa skorzystać mogą przedstawiciele organizacji pozarządowych, fundacji, kościołów, samorządów lokalnych, radnych, sołtysów oraz wszyscy zainteresowani mieszkańcy.

Więcej…
 
Dyżur doradcy z EFS PDF Drukuj Email
Informujemy, ze 14 maja o godz. 13.00 w LGD odbędzie się dyżur doradcy z Regionalnego Ośrodka EFS w Bydgoszczy podczas którego bedzie można skonsultować możliwości pozyskiwania dotacji dla osób fizycznych, JST i organizacji pozarządowych.
 
Jak napisać "mały projket" spotkania informacyjne w Barcinie i Żninie PDF Drukuj Email
piątek, 27 kwietnia 2012 08:12
barcin_30_4_2012znin_8_5_2012
 
Od modelu do rozwiązań w pracy socjalnej z młodzieżą - zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie TŁOKu - możliwość pozyskania dotacji na działalność gospodarczą! PDF Drukuj Email

Jesteś opiekunem, wychowawcą, rodzicem zastępczym? Chcesz pomóc swoim podopiecznym w rozwiązywaniu problemów wychowawczych, osobistych, zawodowych i społecznych oraz poznać skuteczne sposoby pracy z młodzieżą? A może chciałbyś podzielić się z innymi swoim doświadczeniem?

Włącz się do projektu ?Od modelu do rozwiązań w pracy socjalnej z młodzieżą?, który ma na celu opracowanie metody wczesnej interwencji socjalnej, z której będą korzystać:

Więcej…
 


Strona 121 z 129
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa