malastandardduza
Start
Wybrano Prezydium Rady Lokalnej Grupy Działania Pałuki - Wspólna Sprawa PDF Drukuj Email
czwartek, 09 lutego 2012 14:19
7 lutego 2012 roku odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranej Rady LGD Pałuki - Wspólna Sprawa. Na posiedzeniu zostało wybrane Prezydium Rady. Przewodniczącym został Pan Zenon Flejter. Wybrano dwóch wiceprzewodniczących: Panią Alinę Borkowską oraz Pana Grzegorza Smolińskiego. Do Prezydium Rady LGD wybrano również Panią Beatę Wodzińską oraz Pana Tadeusza Gołębiewskiego.
DSC05064DSC05067DSC05068
Poprawiony: wtorek, 28 lutego 2012 13:38
 
Konferencja upowszechniająca produkty Modelu Współpracy PDF Drukuj Email

W dniu 8.02.2012 r. Pracownicy Biura oraz Prezes LGD wezmą udział w konferencji upowszechniającej produkty Modelu Współpracy. Z tego powodu biuro w tym dniu będzie nieczynne.‚

Program konferencji upowszechniającej produkty Modelu Współpracy

Organizator: Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica

Miejsce: ‚ Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Przysieku

Więcej…
 
Interpretacja dotycząca Małych projektów - co oznacza być zameldowanym lub prowadzić działalność gospodarczą na terenie objętym LSR PDF Drukuj Email

Zgodnie z ‚§ 2‚ Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju‚ Wsi z dnia 8 lipca 2008 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach działania ?Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju? objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007?2013 (Dz. U. Nr 71 poz. 613 z późn. zm) ?O pomoc na operacje, o których mowa w art. 12 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy z dnia 7 marca 2007 r.
o wspie‚­raniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Ob‚­szarów Wiejskich, zwane dalej ?małymi projektami?, może ubiegać się podmiot będący:

Więcej…
 
Komisja oceniająca oferty PDF Drukuj Email
Informujemy, że pracownicy LGD Pałuki - Wspólna Sprawa Weronika Pochylska i Magdalena Petrykowska zasiądą w Komisji oceniającej wnioski złożone w odpowiedzi na‚ ogłoszenie przez Zarząd Powiatu w Żninie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2012 roku‚ przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ‚ ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Będzie to kolejny krok w realizowaniu współpracy między JST a LGD oraz wspieraniu NGO.

 
Fundusz JEREMIE dla przedsiębiorców PDF Drukuj Email

Trwa promocja funduszu Jeremie w Kujawsko-Pomorskiem. W ramach inicjatywy udzielane są‚ kredyty, pożyczki oraz poręczenia dla firm z sektora MŚP. Uzyskane w ten sposób pieniądze mogą być przeznaczone min. na wdrażanie nowych rozwiązań technicznych lub technologicznych, zakup maszyn, urządzeń itd.

Więcej…
 


Strona 125 z 127
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa