malastandardduza
Start
Pierwsze spotkanie dot. spółdzielni socjalnych za nami PDF Drukuj Email
środa, 01 lutego 2012 11:59

Wczoraj, tj.31 stycznia 2012 roku w auli  Urzędu Miejskiego w Żninie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące promocji realizowanego projektu w ramach podziałania 7.2.2.- ?Spółdzielnia socjalna szansą dla Ciebie?.

Spotkanie poprowadził z ramienia gospodarzy Pan Ryszard  Ulatowski ?Naczelnik Wydziału Rozwoju, Promocji i Spraw Społecznych  Pani Dyrektor Fundacji- Jolanta Woźnica,  mówiła na temat bardzo dobrze  układającej się współpracy z władzami urzędu,  o ich otwarciu na inicjatywy oraz wspieraniu nowatorskich pomysłów. W takim podejściu Urzędu Miejskiego w Żninie, upatruje szanse na sukces- utworzenie spółdzielni, która pozwoli mieszkańcom powiatu żnińskiego poprzez samozatrudnienie, wrócić na rynek pracy.

Więcej…
 
Limity środków w konkursach na 2012 rok PDF Drukuj Email
piątek, 27 stycznia 2012 15:24

Szanowni Państwo, ponizej zamieszczamy proponowane limity srodków na rok 2012 do posczzególnych działań w celu skonsultowania z członkami LGD i Beneficjentami. Prosimy o informacje jesli uważają Państwo, że limity powinny ulec zmianie.‚

limity środków

Ponadto informujemy że w dniu ‚ 22.02.2012 r. odbedą się warszaty dotyczące aktualizacji LSR - prosimy członków Stowarzyszenia oraz Beneficjentów i członków Rady LGD o zgłaszanie uczestnictwa w warsztatach i o aktywną obecnosć. Rozmawiać bedziemy o kryteriach oceny, wskaźnikach oraz limitach srodków i harmonogramie konkursów. Proponujemy by konkursy odbyły się w maju/czerwcu i we wrzesniu. Państwo ustalą dokładne terminy. Warsztaty zakończą się Konferencją i Walnym Zebraniem Członków zatwierdzającym zmiany w dniu 2.03.2012 roku.‚

 
Plany na najbliższy czas PDF Drukuj Email
Informujemy, ze w lutym br. odbędą się warszaty dotyczące aktualizacji LSR. Prosimy o zgłoszenia chetnych do biura LGD. Istotne jest w tej kwestii głos członków LGD i Beneficjentów. Zachecamy do udziału.
 
Aktualizacja LSR LGD Pałuki - Wspólna Sprawa PDF Drukuj Email
piątek, 13 stycznia 2012 11:14
Zapraszamy członków LGD i Beneficjentów do zgłaszania propozycji zmian Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Pałuki - Wspólna Sprawa. W lutym planujemy przeprowadzenie warsztatów dotyczących zmian w zakresie kryteriów oceny oraz limitów środków na poszczególne działania.
Prosimy o zgłaszanie propozycji do końca stycznia na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub w biurze LGD. W roku bieżącym zostaną ogłoszone ostatnie konkursy z zakresu wdrażania LSR i mamy nadzieję, ze Państwa uwagi i współpraca nad aktualizacją dokumentu pozwoli na zrealizowanie celów operacji a wszyscy chętni otrzymają dofinansowanie.
 
Otwarte konkursy ofert PDF Drukuj Email

Informujemy, że Starostwo powiatowe w Żninie ora Urząd Marszałkowski ogłosiły otwarte konkursy na realizację zadań publicznych w 2012 roku. Jest to szansa dla stowarzyszeń na pozyskanie dodatkowych środków na realizowane przedsięwzięcia. W dniu 5.01.2011 pracownicy LGD uczestniczą w szkoleniu dla organizacji pozarządowych z zakresu pozyskiwania dotacji. Przedstawią też ofertę LGD.

‚ Zachęcamy do składania ofert. W dniu 17 stycznia będzie możliwość skonsultowania ofert z Panią Anna Szmyd z ROEFS w Bydgoszczy oraz Dyrektorem biura LGD Weroniką Pochylską. Zapraszamy od godz. 13.00. Prosimy o wcześniejsze umówienie się pod nr. tel. 52 30 20‚ 747 lub e-mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 


Strona 140 z 141
Gmina Barcin   Gmina Gąsawa
Barcin   Gąsawa
janowiec   labiszyn
Janowiec Wlkp.   Łabiszyn
Gmina Rogowo   Gmina Żnin
Rogowo   Żnin
Starostwo powiatowe  
Powiat  

min_rol

moj_region

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać na maila wszystkie najnowsze informacje z naszej strony.


Biuro LGD

Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa
Plac Działowy 6
88-400 Żnin

tel. 609 996 155
tel. 530 317 783

e-mail: lgd@lgd-paluki.pl

Biuro LGD jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

dol

2009-2017 Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa