Dzień Otwarty w LGD z Unią Europejską PDF Drukuj Email

Podczas wydarzenia pn. "DZIEŃ OTWARTY W LGD Z UNIĄ EUROPEJSKĄ" siedziba stowarzyszenia gościła mieszkańców, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie. Odwiedzili nas uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Handlowych oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Żninie, a także indywidualni goście. Odwiedzający mogli obejrzeć wystawę zrealizowanych projektów na terenie powiatu żnińskiego ze środków PROW, dowiedzieć się czym zajmuje się i jak funkcjonuje Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa w Żninie, zgłębić wiedzę o funduszach europejskich oraz UE, wysłuchać hymnu UE, wziąć udział w licznych konkursach wiedzy oraz skorzystać z doradztwa na temat możliwości pozyskiwania środków za pośrednictwem LGD. Dzieci i młodzież chętnie brała udział w zaproponowanych zajęciach artystycznych. Na odwiedzających czekali członkowie Zarządu LGD Pałuki - Wspólna Sprawa oraz pracownicy biura.Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Żnin.

otwarte1 otwarte14 otwarte17 otwarte30