Szkolenie: metodyka pisania projektów PDF Drukuj Email
Toruńskie Stowarzyszenie Aktywności Społecznej (TSAS) we współpracy ze Stowarzyszeniem "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk" – zaprasza przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego na bezpłatne szkolenie doskonalące technikę tworzenia projektów, które odbędzie się 25 października 2017 r, w Nakle nad Notecią.
Celem szkolenia jest przedstawienie krok, po kroku logiki projektowej w połączeniu z prawidłowym wypełnianiem oferty zadania publicznego.
Szkolenie, jest realizowane w ramach zadania Trener NGO - zintegrowane działania szkoleniowo-doradcze na rzecz rozwoju potencjału organizacji pozarządowych w województwie kujawsko-pomorskim, które obejmuje cykl szkoleń i konsultacji dla środowiska 3 sektora z terenu naszego województwa, uzupełniany poradnictwem indywidualnym i grupowym zaplanowanym na 2017 rok. Projekt jest dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a udział w nim jest bezpłatny.
Miejsce: Nakło nad Notecią 89-100; ul. Powstańców Wielkopolskich 6; siedziba Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"
Termin: 25.10.2017r; godz.: 16.00 do 19.00.