Jesteś bezrobotny a chcesz mieć własną firmę? Zgłoś się po dofinansowanie PDF Drukuj Email

Do 13 kwietnia 2018 roku trwa rekrutacja osób, które chcą założyć własną działalność gospodarczą.
O środki na założenie własnej firmy można się starać w siedzibie Fundacji Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu w ramach projektu ”Kujawsko-Pomorska Strona Biznesu”. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i obejmującego swoim zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie.
Środki na własną działalność mogą otrzymać:
osoby powyżej 50 roku życia,
kobiety,
osoby z niepełnosprawnościami,
osoby długotrwale bezrobotne,
osoby o niskich kwalifikacjach.
W ramach projektu uczestnicy otrzymają kompleksową bezpłatną pomoc szkoleniowo-doradczą w zakresie:
określenia predyspozycji i umiejętności przedsiębiorczych,
wsparcia w identyfikacji indywidualnych potrzeb,
szkoleń przygotowujących do rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej,
przygotowania biznesplanu,
przyznania bezzwrotnej dotacji w wysokości 23500 zł
finansowego wsparcia przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej w wysokości 800 zł
szkoleń specjalistycznych zwiększających możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
wsparcia doradców i mentorów w codziennym prowadzeniu działalności gospodarczej.
Informacje i zapisy: Fundacja Ekspert – Kujawy, Ul. Dworcowa 65, 88 – 100 Inowrocław, Tel. 52 357 62 15, E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Plakat do wyświetlenia