Start Zamówienia LGD
Zapytanie ofertowe na zakup toneru PDF Drukuj Email
czwartek, 21 września 2017 14:05

Stowarzyszenie LGD Pałuki - Wspólna Sprawa zwane dalej Zamawiającym zaprasza do składania ofert cenowych:

Nazwa przedmiotu zamówienia: Zakup i dostawa do siedziby stowarzyszenia toneru do urządzenia wielofunkcyjnego (drukarki)

Zapytanie ofertowe na zakup papieru PDF Drukuj Email
czwartek, 21 września 2017 12:53

Nazwa przedmiotu zamówienia: Zakup i dostawa do siedziby stowarzyszenia papieru do urządzenia wielofunkcyjnego (drukarki)

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego PDF Drukuj Email
piątek, 15 września 2017 14:05

Rozstrzygnięcie zapytań ofertowych:
Na podany poniżej przedmiot zamówienia został wybrany następujący oferent:
1. Wynajem autokaru/busa wraz z kierowcą do przewozu 75 osób uczestników Rajdu Nordic Walking z miejscowości Łabiszyn, Barcin, Żnin, Janowiec Wielkopolski, Rogowo do miejscowości Gąsawa - P.H.U. Kaprys, Stanisław Gałgański, Żnin

Rozstrzygnięcie zapytań ofertowych PDF Drukuj Email
piątek, 25 sierpnia 2017 13:37

Rozstrzygnięcie zapytań ofertowych:
Na podany poniżej przedmiot zamówienia został wybrany następujący oferent:
1. Zapewnienie wyżywienia dla grupy 75 osób oraz zapewnienie stołów i miejsc siedzących do spożycia posiłków podczas rajdu nordic walking na terenie Gminy Gąsawa
- PPUH „Oliwer” Mariusz Słupecki, ul. Polna 64a, 88-190 Barcin
2. Świadczenie usług informatycznych na rzecz stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa - Usługi informatyczne i projektowe MDS Michał Duch, Murczyn 34, 88-400 Żnin

Zapytanie ofertowe na przewóz osób PDF Drukuj Email
czwartek, 24 sierpnia 2017 11:42

Nazwa przedmiotu zamówienia: Wynajem autokaru/busa wraz z kierowcą do przewozu 75 osób uczestników Rajdu Nordic Walking
z miejscowości Łabiszyn, Barcin, Żnin, Janowiec Wielkopolski, Rogowo do miejscowości Gąsawa.