Bezpieczna młodzież PDF Drukuj Email

bezpieczenstwo LGD Pałuki Wspólna Sprawa oraz Komenda Powiatowa Policji w Żninie realizuje projekt pt. „Bezpieczna młodzież”. Projekt dotyczy szkoleń dla młodzieży, nauczycieli i opiekunów na temat bezpieczeństwa, profilaktyki uzależnień, dopalaczy, cyberprzemocy. Na potrzeby projektu została zakupiona pomoc dydaktyczna – walizka edukacyjna, tzw. „narkotykowa”, która posiada 24 atrapy najbardziej popularnych środków odurzających. Planujemy przeszkolić 300 osób. Realizacja maj/czerwiec – wrzesień/listopad 2017r. Spotkania poprowadzą policjanci z wydziału prewencji KPP w Żninie. Na potrzeby spotkań został przygotowany scenariusz, a język i metody pracy będą dostosowane do grupy wiekowej i odbiorców. Pogadanki oraz prezentacje multimedialne będą dotyczyły zagrożeń związanych z cyberprzemocą, dopalaczami, narkotykami, alkoholem i nikotyną. Rekrutacja ciągła. Zapraszamy szkoły/klasy z terenu Powiatu Żnińskiego. Projekt jest współfinansowany ze środków Powiatu Żnińskiego.

walizka2 walizka1

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków PDF Drukuj Email
wtorek, 23 maja 2017 13:05

SKM C224e17052313090 0001

Posiedzenie Rady LGD 30.05.2017 r. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 maja 2017 11:15

Na podstawie § 6 Regulaminu Rady Lokalnej Grupy Działania Pałuki - Wspólna Sprawa Zastępca Przewodniczącej Rady LGD Pałuki - Wspólna Sprawa zwołuje posiedzenie Rady na dzień 30 maja 2017r. tj. wtorek  o godz. 16:00 w sprawie zmian w Regulaminie Rady LGD Pałuki - Wspólna Sprawa. Miejsce posiedzenia: Żnin, biuro LGD Pałuki - Wspólna Sprawa, Plac Działowy 6.

Dzień Otwarty w LGD z Unią Europejską PDF Drukuj Email

Podczas wydarzenia pn. "DZIEŃ OTWARTY W LGD Z UNIĄ EUROPEJSKĄ" siedziba stowarzyszenia gościła mieszkańców, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie. Odwiedzili nas uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Handlowych oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Żninie, a także indywidualni goście. Odwiedzający mogli obejrzeć wystawę zrealizowanych projektów na terenie powiatu żnińskiego ze środków PROW, dowiedzieć się czym zajmuje się i jak funkcjonuje Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa w Żninie, zgłębić wiedzę o funduszach europejskich oraz UE, wysłuchać hymnu UE, wziąć udział w licznych konkursach wiedzy oraz skorzystać z doradztwa na temat możliwości pozyskiwania środków za pośrednictwem LGD. Dzieci i młodzież chętnie brała udział w zaproponowanych zajęciach artystycznych. Na odwiedzających czekali członkowie Zarządu LGD Pałuki - Wspólna Sprawa oraz pracownicy biura.Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Żnin.

otwarte1 otwarte14 otwarte17 otwarte30

Zapraszamy na Dzień Otwarty w LGD z UE PDF Drukuj Email